بزرگ کردن سینه با تزریق چربی و بدون جراحی

Sporty woman measuring up her chest, isolated in white

بزرگ کردن سینه با تزریق چربی یک روش جایگزین و ایمن برای جراحی پروتز سینه است و شامل برداشتن چربی از دیگر نواحی بدن مثل پاها یا شکم و انتقال (تزریق) آن به سینه می‌شود. شکل، سایز و عدم تقارن می‌تواند نشان‌دهنده‌ی زیبایی شخص و درنتیجه ظاهر طبیعی سینه‌ها و افزایش حجم آن‌ها باشد. این روش همچنین یک‌راه حل بلند‌مدت برای حذف چربی‌های سخت و سمج بدن است.

موفقیت روش تزریق چربی بر مهارت و تجربه پزشک و مناسب بودن شرایط خود فرد وابسته است. در کلینیک زیبایی ما ، متخصصان با به کارگیری روش‌های پیشرفته و دقیق در حذف چربی از نقاط مختلف بدن و پالایش و تصفیه و تزریق آن در سینه، سینه‌ها را برجسته‌ و خوش‌فرم‌تر می‌کنند. این یک روش ایمن با حداقل تهاجم و دوره‌ی بهبود کوتاه می‌باشد و امکان داشتن سینه‌هایی زیبا با نتایج دائمی را فراهم می‌سازد. متخصصان زیبایی سرشناس و با‌تجربه‌ی ما، انواع دیگر روش‌های زیبایی سینه را نیز انجام می‌دهند. برای بی‌خطر‌ و خوشایند‌تر بودن نتایج زیبایی، درمان‌های زیبایی باید برای هر فرد به‌صورت منحصر‌به‌فرد انجام شوند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت می‌توانید با شماره‌های زیر با ما تماس بگیرید:

021-86020012

021-86020013

021-86020014

تلگرام، واتس‌آپ و وایبر

09123479650

09121795510

مزایای بزرگ کردن سینه با تزریق چربی


این روش مزایای زیر را به همراه دارد:

  • بزرگ شدن سینه با استفاده از چربی‌های بدن خود فرد انجام می‌شود-طبیعی‌ترین درمان جایگزین برای انواع پروتز سینه
  • بدون مواد خارجی (ایمپلنت‌ها) و مواد شناخته‌شده توسط بدن فرد
  • داشتن نتایج ظاهری طبیعی، نرم و دائمی
  • با حداقل تهاجم-دوره بازیابی کوتاه خواهد بود.
  • عدم تقارن خفیف در سینه‌ها را اصلاح می‌کند.
  • همزمان با بزرگ شدن سینه‌ها از طریق برداشت چربی، نواحی دیگری از بدن نیز لاغر و خوش‌فرم می‌شوند.
  • یک جایگزین خوب با بزرگ کردن ظریف و دقیق- به جای روش‌هایی که سایز را چندین برابر بزرگ می‌کنند.
  • مناسب برای بازسازی بافت سینه بعد از جراحی به‌منظور برداشتن توده (لامپکتومی)

مشاوره در مورد بزرگ کردن سینه


مشاوره برای بزرگ کردن سینه فرصتی برای صحبت در مورد انگیزه‌ انتخاب این روش و اهداف زیبایی مورد‌نظرتان (مثل نوع نتایجی که می‌خواهید) و بررسی گزینه‌های درمانی است. متخصص ما در ابتدا سینه‌‌های شما‌را معاینه خواهد کرد و در مورد سابقه پزشکیتان برای تعیین مناسب بودن این فرآیند برای شما، سوال می‌کند .پزشک نیز از زمان مشاوره به‌عنوان فرصتی برای صحبت در مورد روش بزرگ کردن سینه با جزئیات کامل و طراحی یک برنامه درمانی متناسب با نیازها و اهداف شما استفاده می‌کند. او در مورد چگونگی آماده شدن برای تزریق چربی و دوره بهبودی، به شما توضیح خواهد داد. پزشک همچنین عکس‌هایی از قبل و بعد از درمان بیماران قبلی خود به شما نشان خواهد داد.

بزرگ کردن سینه با روش تزریق چربی


بزرگ کردن سینه با تزریق چربی یک روش دو‌مرحله‌‌ای است:

در مرحله‌ی اول فرایند (روش بزرگ کردن سینه با تزریق چربی)، ایتدا پزشک با استفاده از یک سوزن مخصوصی که به آن کانولای لیپوساکشن می‌گویند، چربی را از نواحی دیگر بدن (نواحی از بدن که دارای میزان چربی مناسب برای برداشت هستند) برمی‌دارد. رایج‌ترین نواحی دهنده‌ی چربی ران‌ها، باسن و شکم  هستند. لیپوساکشن به صورت دقیق برای حفظ بقای سلول‌های چربی انجام می‌شود.سپس چربی به‌آرامی با استفاده از سیستم جداسازی جدا می‌شود و برای تزریق به درون سینه آماده می‌شود.

در مرحله‌ی دوم، چربی با دقت به درون سینه‌ تزریق می‌شود. سینه‌ی شما  تا چند هفته بعد از انجام تزریق متورم خواهد بود، به‌طوری‌که مشابه اثر کاشت ایمپلنت به نظر می‌رسد. با‌گذشت زمان سینه‌های شما نرم و طبیعی خواهند شد و نتایج آن دائمی خواهد بود. این روش به‌طور‌معمول سه ساعت طول خواهد کشید، اما بین بیماران مختلف بسته به تعداد نواحی دهنده‌ی چربی و نتیجه مورد‌نظر متفاوت است.

خطرات ناشی از تزریق چربی


در‌حالی‌که روش بزرگ کردن با تزریق چربی یک روش اصلی مثل جراحی ایمپلنت سینه نیست، ولی یک روش جایگزین با تهاجم کمتر نسبت به روش ایمپلنت (ازجمله پارگی ایمپلنت، نشت یا جابجایی) برای زنانی که می‌خواهند بزرگ کردن سینه‌ی آن‌ها طبیعی به نظر برسد را ارائه می‌دهد. این روش ایمن و مؤثر است.

پس از بزرگ کردن سینه با تزریق چربی


بهبودی بعد از بزرگ کردن سینه با چربی معمولاً بین 2-4 روز است که بسیار کمتر از دوره پانسمان محل تزریق روی سینه‌ی شماست که شما باید برای 10 روز آن ‌را نگه‌دارید.دکتر همچنین یک دوره‌ی مصرف آنتی‌بیوتیک برای به حداقل رساندن خطر عفونت برای شما تجویز خواهد کرد.

برای کنترل ورم نواحی اهداکننده، پوشیدن گن‌های ارتجاعی مخصوص به شما توصیه خواهد شد. حداقل برای سه هفته  بعد از انجام این روش نیاز است که این لباس را بپوشید. شما باید از انجام هر‌گونه ورزش شدید و پوشیدن سینه‌بند محافظ ورزشی در این زمان اجتناب کنید.

افراد مناسب برای بزرگ کردن سینه با تزریق چربی


بزرگ کردن سینه با تزریق چربی یک روش بسیار مؤثر است و با حداقل تهاجم است. با‌‌این‌حال، د رمورد این روش باید انتظارات واقع‌بینانه داشت. بانوانی که به دنبال ظاهر طبیعی، سینه‌های سفت‌تر و یک افزایش جزئی در اندازه سینه هستند، بهترین افراد برای این روش هستند. سینه‌ها جهت تزریق چربی در آن‌ها، باید دارای یک ظاهر متناسب و پوست خوب باشند. ممکن است که برخی از زنانی که بسیار لاغر هستند چربی کافی برای تزریق به سینه‌ها نداشته باشند.هرچند، در تجربه‌ی ما بهترین نتایج در زنان لاغر به‌دست‌آمده، چون چربی‌های آنان عمدتاً از سلول تشکیل ‌شده‌اند.

نتایج بزرگ کردن سینه با تزریق چربی


نتایج تزریق چربی بلافاصله پس از درمان قابل مشاهده است و پس از سپری شدن دو هفته و فرونشستن ورم و کبودی واضح‌تر خواهد بود  و و تبدیل به بخش جدایی‌ناپذیر از سینه خواهد شد. بزرگ کردن سینه‌ها با تزریق چربی، سایز سینه‌های شمارا به‌طور قابل ملاحظه‌ای افزایش خواهد داد. شکل، ثبات و استحکام و پری در سینه‌ها به دست می‌آید، و چون ایمپلنت سینه استفاده نمی‌شود، نتایج نهایی نرم، و طبیعی خواهد بود. همچنین این روش موجب حذف چربی‌های سخت و سمج  در نواحی دیگر بدن که به رژیم غذایی و ورزش پاسخ نداده‌اند، می‌شود. تزریق ژل به سینه روش دیگری برای بزرگ کردن سینه ها می باشد. هزینه تزریق ژل سینه بسته به میزان ژل تزریقی، در افراد مختلف، متفاوت است.

به این پست امتیاز دهید.