رفع و از بین بردن، آب کردن و برداشتن غبغب: روش ها و مزایا

u

متاسفانه برخی افراد مستعد مبتلا به غبغب که یک لایه‌ی چربی اضافه در اطراف چانه است، می‌باشند. غبغب می‌تواند شخص را چاق‌تر از آنچه که واقعاً هست نشان دهد و رهایی از آن تقریباً غیرممکن است.

در کلینیک زیبایی ، متخصصین ما در زمینه‌ی ارائه‌ی مشاوره و انجام درمان‌هایی که می‌توانند به برطرف کردن علائم مشخص پیری کمک کنند، کاملاً آموزش‌دیده و مجرب هستند. تجربه و نظارت بر نتایج در طول سال‌ها به ما کمک کرده است تا طیف وسیعی از جدیدترین درمان‌های تخصصی را برای از بین بردن غبغب ایجاد کنیم. در حین مشاوره، متخصصین ما درباره‌ی چگونگی رهایی از غبغب و روش حفظ ظاهر جدید به شما توضیحاتی ارائه خواهند داد. جهت تشخیص اینکه ما چگونه می‌توانیم بطور موثر و با کمترین زمان استراحت با استفاده از جدیدترین گزینه‌های درمانی زیبایی به شما کمک کنیم، همین امروز با ما تماس بگیرید.

دلایل


غبغب لزوماً فقط در اشخاصی که دچار اضافه وزن هستند رخ نمی‌دهد، افراد لاغر نیز ممکن است مبتلا به غبغب باشند. گاهی اوقات غبغب تنها به علت ژنتیک است. سایر دلایل شامل شیوه‌ی زندگی کم‌تحرک و رژیم غذایی ضعیف از نظر میزان چربی و قند می‌باشد. چانه یکی از نواحی است که می‌تواند پیش از هر ناحیه‌ی دیگری انتخاب‌های شیوه‌ی زندگیتان را آشکار سازد. سن نیز یک عامل مهم است زیرا پوست قابلیت ارتجاعی و شکل خود را با افزایش سن و کاهش متابولیسم از دست می‌دهد.

رفع غبغب در کلینیک زیبایی ما


گزینه‌های درمانی مختلفی در کلینیک زیبایی ما برای از بین بردن غبغب وجود دارند از جمله:

capture

مزوتراپی بر روی چانه

مزوتراپی یک عمل زیبایی است که جهت از بین بردن چربی اضافه استفاده می‌شود از جمله برداشتن غبغب و صاف کردن پوست.

فرایند مزوتراپی

این مواد به تجزیه و جذب چربی کمک می‌کنند. هر دو دارو بطور طبیعی در بدن یافت شده و از طریق سیستم لنفاوی به کبد و سپس به خارج از دستگاه گوارش بدن راه پیدا می‌کنند. این درمان جهت رفع چربی در نواحی دارای پاکت‌های مجزای چربی بسیار مناسب است. تزریق‌هایی در هر دو سانتی‌متر از ناحیه‌ی مورد نظر انجام می‌گیرد. تزریق‌های اولیه اغلب بدون درد هستند، اما پس از اینکه بدن شروع به واکنش به تزریق‌ها بکند، دردناک می‌شوند. از آنجایی که هر شخص نسبت به درد واکنش متفاوتی دارد، باید داروهای توصیه شده برای کنترل درد را مصرف نمایند. ورزش و افزایش فعالیت موجب بهبود درد و واکنش نسبت به درمان می‌گردد. روش موثری برای رفع چربی وجود ندارد که بدون درد باشد.

لیپوساکشن گردن

ذخایر اضافی چربی در چانه و گردن ممکن است ظاهر را چاق‌تر نشان دهد. این چربی ناخواسته را می‌توان با ایجاد خلاء و مکش و از طریق برش‌های بسیار ریز در نواحی پنهان با ملایمت از بین برد. این روش در اشخاصی که دارای پوست خوبی در ناحیه‌ی گردن هستند که امکان کشیده شدن پوست را بعد از برداشتن چربی فراهم می‌کند، بیشترین موفقیت را دارد. قابل توجه‌ترین جنبه‌ی این روش مقدار بهبودی است که گاهی اوقات تنها با چنین برش‌های محدودی حاصل می‌شود.

تکنیک‌های لیپوساکشن

لیپوساکشن ناحیه‌ی چانه و گردن به دو روش عمل می‌کند: کاهش حجم و سفت کردن بافت. با استفاده از یک لوله‌ی بسیار باریک که در زیر پوست قرار داده می‌شود، بافت‌های چربی اضافه‌ی گردن با ملایمت از طریق مکش (ساکشن) برداشته می‌شوند. بعد از اینکه چربی برداشته شد، چند روز استفاده از پانسمان فشاری امکان منقبض شدن پوست و تطبیق یافتن با ظاهر جدید گردن را فراهم می‌کند. فرایند بهبودی که پس از لیپوساکشن گردن در زیر پوست رخ می‌دهد، به سفت شدن پوست و بافت‌های زیر آن کمک می‌کند.

فرد مناسب برای لیپوساکشن گردن

کاندید مناسب برای لیپوساکشن گردن فردی است که دارای چربی اضافه در گردن و چانه می‌باشد اما دارای پوست نسبتاً خوبی است. در صورت مناسب بودن توازن پوست، زمانی که چربی برداشته شود، احتمال اینکه پوست منقبض شده و با ظاهر جدید گردن منطبق شود، بیشتر است.

لیفت با نخ


لیفت با نخ روشی جدید برای لیفت صورت و گردن است. لیفت با نخ نوع راحت، ارزان، بی‌خطر و موثر برای درمان افتادگی گونه‌ها و فک می‌باشد. این موارد به شما جهت رهایی از مشکلات مربوط به افزایش سن کمک می‌کنند.

روش لیفت با نخ شامل قرار دادن نخ‌های خاردار پلی‌پروپیلن در زیر پوست صورت و با استفاده از تکنیک تونل‌زنی است. کشیدن نخ‌ها و محکم کردن انتهای آن در عمق بافت در بالای خط مو موجب لیفت بافت‌های شل می‌شود. متعاقب آن بافت اسکار (زخم) در اطراف نخ‌ها که پوست صورت را محکم به طرف بالا کشیده‌اند، شکل می‌گیرد.

مزایای لیفت با نخ

مزایای واقعی روش لیفت با نخ عبارتند از:

  • از طریق بی‌حسی موضعی قابل انجام است.
  • اثر زخم حداقل بوده و در زیر خط مو پنهان می‌باشد.
  • کبودی در مقایسه با مینی‌لیفت صورت بسیار کمتر است.
  • قیمت مناسب در مقایسه با لیفت صورت

رادیوفرکانسی (RF fractional) برای افتادگی پوست زیر چانه

در تکنولوژی درمانی نوآورانه‌ی رادیوفرکانسی از فرکانس‌های رادیویی برای تحریک ساخت کلاژن در سفت کردن پوست استفاده می‌شود. این یک روش درمان غبغب بدون جراحی است که جهت درمان سلولیت (تجمع چربی) نیز ایده‌آل می‌باشد. تنها یک جلسه‌ی درمانی ضروری بوده و اگرچه نتایج آن تدریجی هستند اما برای دو تا سه سال ماندگاری دارند. نیازی به دوره‌ی بهبودی نیست و درمان نتایجی بدون درد، بی‌خطر و موثر را به همراه خواهد داشت. رادیوفرکانسی همچنین می‌تواند برای چین و چروک‌های صورت و نیز برای چانه، شکم، زانوها، بازوها و دستان مورد استفاده قرار بگیرد.

untitled-1

لیفت گردن با لیزر برای رفع غبغب

لیفت گردن با لیزر موجب سفت شدن پوست و بازیابی خطوط طبیعی و جذاب صورت و بدون هزینه و خطرات جراحی می‌شود. در حین درمان، تکنولوژی با طراحی مخصوص ما جهت رفع غبغب مورد استفاده قرار می‌گیرد. حرارت لیزر به نواحی دارای چربی اضافه اعمال شده و با حرکت به طرف پایین سلول‌های چربی را از بین می‌برد. حرارت لیزر سپس با حرکت به طرف بالا لایه‌های بالایی چربی را هدف قرار داده و موجب تحریک تولید کلاژن‌های جدید در زیر سطح پوست می‌شود. این فرایند نه تنها چربی را آب می‌کند و موجب بهبود ظاهر گردن و فک می‌شود، بلکه در نتیجه‌ی آن پوست شل نیز سفت شده و در طی سه تا شش ماه آتی نیز همچنان بهبود پیدا می‌کند.

به این پست امتیاز دهید.