لیفتینگ و کشیدن پوست صورت بدون جراحی

q

افتادگی پوست، چین و چروک‌های عمیق، خطوط برجسته، گودی زیر چشم و نازک شدن لب‌ها تنها بخشی از علائم سالخوردگی می‌باشند. این علائم حتی می‌توانند سن شما را بیش از آنچه که هست نشان دهند. روش‌های درمانی مخصوصی برای لیفت صورت با استفاده از عمل جراحی وجود دارند که می‌توانند در جوان‌سازی ظاهر فرد مؤثر باشند. همچنین مهم است بدانید که هر کسی تمایل برای انجام عمل جراحی لیفت و کشیدن پوست صورت را ندارد. روش‌های درمانی جایگزین بسیاری برای عمل جراحی لیفتینگ صورت وجود دارند که می‌توانند بدون نیاز به عمل جراحی، چین و چروک‌های را کاهش داده و ظاهر فرد را سال‌ها جوان‌تر نشان دهند.

در کلینیک زیبایی ما، روش‌های بدون جراحی زیادی برای لیفت صورت وجود دارند که افرادی که می‌خواهند ظاهر ساختارهای چهره‌ی خود را بدون انجام عمل جراحی بهبود بخشند، می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. متخصصین ما در زمینه‌ی لایه‌برداری پوست با لیزر، سفت کردن پوست با امواج رادیویی، لیفت با نخ، تزریق بوتاکس، تزریق ژل و انجام عمل لیفت بدون جراحی صورت تجربه‌ی زیادی دارند. برای اطلاعات بیشتر و تعیین یک وقت مشاوره می‌توانید با شماره‌های ما تماس حاصل فرمایید.

 

مزایای لیفت بدون جراحی صورت


انجام عمل لیفت بدون جراحی و غیرتهاجمی صورت مزایای زیادی دارد. یکی از مزایای لیفت صورت بدون جراحی، پایین بودن خطر عوارض ناشی از آن می‌باشد. در موارد نادر، افرادی که تحت عمل لیفت بدون جراحی صورت قرار گرفته‌اند عوارضی را گزارش داده‌اند که اغلب خفیف بوده و نیازی به رسیدگی خاص نداشته‌اند. یکی دیگر از مزایای لیفت بدون جراحی صورت، کم‌هزینه‌تر بودن آن و مدت‌زمان بهبودی پایین‌تر نسبت به جراحی لیفتینگ صورت می‌باشد.

روش‌های انجام لیفت صورت بدون جراحی


گزینه‌های درمانی بسیار مناسبی برای افرادی که لیفت بدون جراحی صورت را انتخاب می‌کنند وجود دارند. هزینه‌ی این روش‌های درمانی به منطقه‌ی مورد درمان و تعداد کل جلسات درمانی بستگی خواهد داشت. برخی از روش‌های لیفت بدون جراحی صورت مانند تزریق بوتاکس کارایی بسیار بالایی داشته و درد و از کارافتادگی در فرد ایجاد نمی‌کنند. در زیر به برخی از بهترین روش‌های لیفت بدون جراحی صورت می‌پردازیم که تکنیک‌هایی جایگزین برای عمل جراحی لیفت صورت به شمار می‌روند.

لیفت صورت با تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس یک روش لیفت غیرتهاجمی صورت است که به‌طور بسیار گسترده‌ای مورد استفاده قرار می‌گیرد. تزریق بوتاکس یکی از بهترین روش‌های لیفت صورت بدون عمل جراحی است که می‌تواند برای از بین بردن خطوط اخم، چین‌های پیشانی، خطوط پنجه‌کلاغی دور چشم، چین و چروک‌های گردن و دیگر خطوط ایجاد شده روی صورت نیز مورد استفاده قرار گیرد. این یک روش درمانی سرپایی و سریع است که معمولاً در مطب پزشک انجام می‌شود. در این روش، مقادیر بسیار کمی از بوتاکس به عضله‌های زیرین بافت‌ها تزریق‌ شده و آن‌ها را فلج می‌کند. سم بوتاکس باعث شل شدن عضلات و جلوگیری از انقباض آن‌ها شده و در نتیجه از میزان چین و چروک‌ها می‌کاهد. تزریق بوتاکس به ‌راحتی قابل‌ تحمل بوده و در مدت‌زمان کوتاهی انجام می‌شود. پس از انجام عمل نیز مدت‌زمان بهبودی از آن بسیار کوتاه خواهد بود. تزریق بوتاکس برای لیفت صورت عوارض جانبی بسیار کمی داشته و عوارضی مانند قرمز شدن، تورم خفیف و درد معمولاً موقتی بوده و در عرض چند روز از بین خواهند رفت. آثار تزریق بوتاکس معمولاً 3 تا 7 روز پس از انجام درمان ظاهر می‌شوند. یکی دیگر از مزایای تزریق بوتاکس، جلوگیری از ایجاد چین و چروک‌های بیشتر می‌باشد. تزریق بوتاکس یکی از بهترین و بی‌خطرترین روش‌های جایگزین برای عمل جراحی لیفت صورت بوده و با داشتن نرخ موفقیت بسیار بالا، می‌تواند با جوان‌سازی ظاهر فرد، اعتماد به ‌نفس او را به‌طور قابل ‌توجهی افزایش دهد.

سفت کردن پوست با امواج رادیویی (RF فرکشنال)

در این روش، کلاژن موجود در پوست بازسازی می‌شود. این روش جوان‌سازی بدون جراحی به سفت کردن پوست شل شده و افتاده و بازیابی ظاهر جوان چهره در مناطق مورد نظر کمک می‌کند. همان‌طور که از نامش پیداست، سفت کردن پوست با امواج رادیویی یک روش جوان‌سازی پوست با استفاده از گرماست که به سفت شدن پوست و کاهش چین و چروک‌های موجود در آن کمک می‌کند. در این روش با استفاده از یک دستگاه مخصوص، امواج رادیویی به بافت‌ها منتقل‌شده و به کلاژن گرما می‌دهند. کلاژن یک پروتئین ساختاری است که در لایه‌های عمقی پوست مستقر می‌باشد. این کار به ساخته ‌شدن و انقباض کلاژن کمک کرده و در نتیجه باعث سفت شدن پوست می‌گردد.

لیفت صورت با استفاده از روش RF ممکن است بسته به اندازه و عارضه‌ی مورد درمان، تا یک ساعت زمان ببرد. علاوه بر سفت کردن پوست و از بین بردن چین و چروک‌های روی صورت، این روش لیفت غیرتهاجمی صورت می‌تواند برای لیفت ابرو و برجسته‌تر کردن گونه‌ها نیز مورد استفاده قرار گیرد. این روش تمامی نقاط صورت از جمله پیشانی، چشم‌ها، خطوط خنده، خط فک، غبغب و ناحیه‌ی زیر چانه را تحت تأثیر خود قرار می‌دهد. سفت کردن پوست با استفاده از امواج رادیویی معمولاً در یک جلسه‌ی درمانی انجام می‌شود. از همه بهتر این‌که این روش درمانی هیچ‌گونه از کارافتادگی در فرد ایجاد نکرده و شما می‌توانید حتی در مدت‌زمان استراحت بین کارهای خود به مطب پزشک مراجعه کرده، تحت عمل قرار بگیرید و بلافاصله به محل کار خود بازگردید. با این ‌حال ممکن است برای حفظ نتایج ناشی از این روش، نیاز باشد تا دوباره به پزشک مراجعه کنید.

لایه‌برداری و جوان‌سازی پوست با استفاده از لیزر

جوان‌سازی با لیزر یک روش درمانی است که در طی آن از اشعه‌ی مادون ‌قرمز برای صاف کردن پوست استفاده می‌شود. در طول عمل لیفت صورت با لیزر، شعاع‌های نوری با شدت پایین بر روی پوست تابانده شده و تولید کلاژن را تحریک می‌کنند. این کار برای افزایش رطوبت و اکسیژن‌رسانی به پوست، سفت کردن و تسریع روند بهبودی در پوست و همچنین بهبود بافت و ظاهر آن مفید خواهد بود. نور لیزر به ‌تدریج چین و چروک‌ها را کاهش داده و تعادل عضلات صورت و گردن را به آن‌ها بازمی‌گرداند. این کار باعث بالا رفتن خط فک، گونه‌ها و ابروها شده و ظاهری جوان‌تر و در عین ‌حال طبیعی به فرد می‌بخشد. مزیت اصلی لیفت صورت با استفاده از لیزر، عدم ایجاد از کارافتادگی است. بروز نتایج ایده‌آل این روش درمانی ممکن است به انجام سه جلسه‌ی درمانی نیاز داشته باشد. همچنین در طول چند ماه پس از انجام این عمل، پوست به سفت شدن و شکل‌گیری خود ادامه خواهد داد.

تزریق ژل

در این روش لیفت بدون جراحی صورت، از ژل‌های تزریقی مخصوصی مانند هیالورونیک اسید و کلاژن برای درمان قسمت‌های مختلف صورت که دچار افتادگی شده‌اند استفاده می‌شود.

تزریق ژل می‌تواند:

  • اجزای صورت را به‌طور زیرکانه‌ای بالا ببرد.
  • چین و چروک‌ها و خطوط را از بین ببرد.
  • ظاهر فرد را با طراوت و سرحال جلوه دهد.

تزریق ژل، حجم از دست‌رفته‌ی بافت‌های صورت را جایگزین کرده و به بدن در تولید کلاژن کمک می‌کند. به‌ عبارت‌ دیگر می‌توان از تزریق ژل برای لیفت، حالت دادن و تراشیدن اجزای مختلف صورت استفاده کرد. می‌توان از تزریق بوتاکس به همراه تزریق ژل استفاده کرده و بدین ترتیب علاوه بر بهبود آثار ناشی از عمل، ماندگاری آن‌ها را نیز افزایش داد.

لیفت صورت با نخ

لیفت با نخ یک عمل زیبایی بسیار ظریف است که ساختارهایی از صورت که دچار افتادگی شده‌اند را بالا برده و ظاهری صاف و جوان به ‌صورت می‌بخشد. اگر نیروی جاذبه‌ی زمین، آثار خود را بر روی صورت شما ظاهر کرده است، عمل لیفت صورت با نخ می‌تواند جایگزین مناسبی برای عمل جراحی لیفت صورت باشد. این روش بدون داشتن خطرات همراه با عمل جراحی، می‌تواند صورت را جوان‌تر جلوه دهد. در طی عمل لیفت صورت با نخ، بخیه‌های بسیار نازکی به درون بافت‌های نرم صورت وارد شده و مناطق افتاده را بالا کشیده و از آن‌ها حمایت می‌کنند. نتایج ناشی از این عمل همانند نتایج عمل جراحی لیفت صورت بوده و می‌تواند روشی جایگزین و مناسب برای لیفت ملایم‌تر صورت باشد.

به این پست امتیاز دهید.