لیفت و بالا کشیدن و بزرگ کردن باسن با تزریق چربی به روش برزیلی

lift

باسن ناحیه‌ای است که نشانه‌های پیری اغلب به‌طور طبیعی در آن بروز می‌کند. به مروز زمان، باسن می‌تواند دچار افتادگی شده و شکل طبیعی و ظاهر مطلوب خود را از دست بدهد. با استفاده از روش غیر جراحی و لیفت و بالا کشیدن باسن برزیلی، افراد می‌توانند با این روند طبیعی پیری مقابله کنند. نتایج می‌تواند فوق‌العاده باشد، و نه‌تنها موجب حذف چربی ناخواسته از سایر نواحی بدن می‌شود، بلکه به ایجاد یک باسن بالا و فرم دار که افراد آرزوی آن رادارند، کمک می‌کند. هزینه لیفت باسن در بین بیماران متفاوت می باشد؛ هزینه‌ درمان های زیبایی از جمله هزینه عمل زیبایی سینه و باسن توسط بیمه پوشش داده نمی شود.

در کلینیک زیبایی ، لیفت باسن و بالا کشیدن باسن با حداقل تهاج انجام می شود، ما پیشرفته‌ترین تکنیک‌ها را در جراحی بزرگ کردن باسن به کار می‌گیریم. شما ممکن است به دلیل صاف، کوچک و افتاده بودن باسن خود، از ظاهر آن ناراضی باشید. با این روش، که دارای مزیت استفاده از بافت‌های چربی بدن شما می‌باشد، می‌توان به باسنی زیبا دست‌یافت، و از آنجایی‌که چربی از بدن خود شما برداشته می‌شود،‌ هرگونه نگرانی در مورد پس زدن بافت توسط بدن از بین می‌رود. جهت کسب اطلاعات بیشتر و تعیین وقت مشاوره برای لیفت باسن می‌توانید از طریق شماره تلفن‌های ما تماس بگیرید.

مزایای لیفت باسن و بالا کشیدن باسن با تزریق چربی به روش برزیلی


برخی از زنان به منظور حجیم کردن باسن خود، روش بزرگ کردن باسن برزیلی را انتخاب می کنند. لیفت باسن موجب افزایش سایز،‌ بالا کشیدن، بهبود فرم، اصلاح عدم تعادل تناسبی، ‌و افزایش سفتی باسن می‌گردد. افراد همچنین می‌توانند با حذف چربی از نواحی خاص، از قبیل شکم، باسن، ران‌ها، پشت، بازوها، سینه، و گردن در بهبودی در ظاهر کلی خود ایجاد کنند. نامزدهای ایده‌ال برای این روش افرادی هستند که دارای سلامت جسمی و وزن طبیعی بوده، پوست آن‌ها از سفتی و خاصیت ارتجاعی کافی برخوردار است، و اهدافی واقع‌بینانه دارند.

افراد مناسب برای لیفت باسن با تزریق چربی به روش برزیلی


 اگر احساس می‌کنید که باسن شما صاف است و یا بافرم بقیه بدن شما هماهنگی ندارد، یا اگر پوست شما در آن ناحیه بیش‌ازحد شل و آویزان است و با ورزش و رژیم غذایی قادر به اصلاح آن نشده‌اید، شما به‌احتمال‌زیاد نامزد خوبی برای بالا کشیدن باسن برزیلی هستید.

لیفت و بالا کشیدن باسن برزیلی در کلینیک ما


مشاوره

توصیه‌هایی به منظور آماده شدن برای جراحی به شما ارائه می‌شود. مهم است که در طول جلسه مشاوره صریح و صادق باشید و اطلاعاتی دقیق در مورد سابقه پزشکی خود که شامل فهرستی از تمامی داروها، ویتامین‌ها، و داروهای گیاهی مصرفی است، ارائه دهید.

فرآیند بالا کشیدن باسن برزیلی

جراحی لیفت و بالا کشیدن و بزرگ کردن باسن برزیلی ممکن است بسته به عوامل متعدد، ازجمله میزان چربی برداشته‌شده، تعداد نواحی تحت درمان، و سایز/فرم موردنظر بیمار در حدود 90 دقیقه تا چهار ساعت به طول انجامد. لیپوساکشن با بی‌حسی موضعی و تزریق چربی اتولوگ (از بدن خود شما)‌ متداول‌ترین روش‌های مورداستفاده هستند.

لیپوساکشن

مایع بی‌حسی موضعی مورد استفاده برای این روش لیفت باسن، که از ترکیبی از داروهای بی‌حس‌کننده موضعی و آدرنالین مشتق شده است، به ناحیه تحت درمان تزریق می‌شود. مایع بی‌حسی موضعی، علاوه بر بی‌حس کردن ناحیه تحت درمان، می‌تواند خونریزی را کنترل کرده و به تسهیل مکش چربی از طریق کانولا (ابزار لوله‌ای پهن) کمک کند.

تزریق چربی اتولوگ

چربی حذف‌شده از طریق لیپوساکشن با بی‌حسی موضعی به‌طور استریل جمع‌آوری و پردازش‌شده، و قبل از ریخته شدن در سرنگ با یک محلول آنتی‌بیوتیک دوگانه شسته می‌شود. سرنگ‌ها سپس به یک کانولای مخصوص که برای تزریق دقیق چربی به عضله باسن استفاده می شود،‌ متصل شده، لیفت باسن انجام می گیرد و ظاهری کلاسیک و برزیلی در باسن ایجاد می‌کند.

مراقبت پس از عمل

انتظار می‌رود که پس از عمل لیفت باسن مقداری کبودی، تورم و درد وجود داشته باشد. از دست دادن حس در نواحی تحت درمان طبیعی است؛ اما حس در مدت کوتاهی به‌تدریج به عصب‌های شما بازمی‌گردد. تورم ممکن است تا بیش از چندین ماه بعد از لیفت باسن وجود داشته باشد. اگرچه داروهای مسکن برای کنترل ناراحتی تجویز می‌شود، اما در صورت درد شدید فوراً با ما تماس بگیرید.

بهبودی

اگرچه دوره بهبودی پس از جراحی بزرگ کردن باسن در افراد متفاوت است، اما بیمار باید یک روز پس از جراحی و لیفت باسن بلند شده و قدم زدن را شروع کند. در چند روز اول ترشحاتی از مایع بی‌حسی موضعی اضافی از نواحی تحت عمل وجود خواهد داشت و ممکن است بخشی از این ترشحات آغشته به خون باشد. در طی زمانی‌که باسن شما با بافت چربی تازه تزریق شده سازگاری پیدا می‌کند، تا حد امکان از نشستن بر روی باسن در طی دو هفته اول اجتناب نمایید. به‌منظور برداشتن فشار مستقیم از روی باسن، شما باید بر روی شکم یا پهلوی خود بخوابید، و هنگامی‌که نشسته هستید، وزن شما باید بیشتر بر روی ران‌ها قرار داده شود تا باسن. شما ممکن است در روز دوم یا سوم پس از جراحی لیفت باسن مجاز به دوش گرفتن باشید،‌ درحالی‌که فعالیت‌های نرمال برای حداقل هفته اول پس از عمل (بسته به تعداد نواحی تحت درمان) نباید از سر گرفته شود. نواحی تحت درمان ممکن است بسیار حساس باقی بماند و فعالیت‌های شدید جسمی باید در طول دو یا سه هفته پس از عمل محدود شود.

نتایج

به‌طورمعمول، نتایج نهایی لیپوساکشن و بزرگ کردن باسن پس از چند هفته قابل‌مشاهده می‌باشد. تا مادامی‌که شما یک رژیم غذایی سالم و تمرینات ورزشی را حفظ کنید،‌ نواحی تحت درمان ظاهری بسیار خوب داشته و فرم خود را حفظ می‌کند. هرگونه افزایش وزن در نواحی‌ای که تحت لیپوساکشن قرار نگرفته‌اند،‌ مشهود خواهد بود.

سؤالات رایج در مورد لیفت و بالا کشیدن باسن


 لیفت یا حذف چربی؟

بستگی دارد. هر دو روش مسائل زیباشناختی مختلف را هدف قرار می‌دهند. برای افرادی که پوست ناحیه زیر باسن آنها شل و دارای چین و چروک است، لیفت و بالا کشیدن باسن همراه با تزریق چربی موردنیاز است. در صورت وجود چربی زیاد ممکن است به انجام لیپوساکشن نیاز باشد. بیماران دارای تن پوست سالم که تنها خواستار یک باسن کوچک‌تر هستند، ممکن است تنها با انجام لیپوساکشن شاهد بهبودهایی باشند. این گزینه‌ها در طول جلسات ارزیابی اولیه بدن و مشاوره قابل‌بحث است.

افزایش وزن؟

لیفت و بالا کشیدن باسن برای افرادی توصیه می‌شود که به وزن هدف خود نزدیک بوده و یا دارای وزن هدف می‌باشند. افزایش وزن قابل‌توجه پس از جراحی ممکن ست نتایج جراحی را به مخاطره اندازد. همانند تمام روش‌های جراحی فرم دهی بدن، برخورداری از یک شیوه زندگی سالم و رژیم غذایی مناسب و تمرینات ورزشی منظم به حفظ نتایج در طی سال‌ها کمک خواهد کرد.

اسکار؟

همانند بسیاری از اعمال جراحی برداشتن پوست، در لیفت و بالا کشیدن باسن هم اسکار ایجاد خواهد شد. دکتر راسخی تمام تلاش خود را می‌کند تا ایجاد اسکار را به حداقل رسانده و با ایجاد برش در چین‌های طبیعی زیر باسن آنها را از دید پنهان کند. مراقبت  پس از عمل برای بهبود مؤثر زخم بسیار مهم است. لباس‌های چسبان و کرم‌های موضعی نیز مفید خواهد بود. اسکار ایجادشده به مروز زمان محوشده و در نهایت ناپدید می‌گردد.

به این پست امتیاز دهید.