لیفت و بالا کشیدن پیشانی و ابرو

po

با افزایش سن و فشار مداوم نیروی جاذبه، ممکن است پوست پیشانی و ابروها و یا ابروها به‌ تنهایی دچار افتادگی شوند. این یکی از تغییرات ناشی از سالخوردگی است. فاصله‌ی بین ابرو و پلک بالایی کاهش‌ یافته و خطوط و تاخوردگی‌های بزرگی بر روی پلک بالایی ایجاد می‌شوند. این کار فرد را برای بالا کشیدن ابروها به وسیله‌ی عضلات پیشانی و استفاده‌ی مداوم از این عضلات ترغیب می‌کند. در نتیجه چین‌های افقی بر روی پیشانی نقش می‌بندند. یک عمل لیفت ابروی بدون جراحی برای افرادی که از افتادگی ابرو رنج برده و می‌خواهند ابروی آن‌ها اندکی حالت طبیعی خود را بازیابد و همچنین قصد انجام عمل جراحی و یا توان آن را ندارند، مناسب می‌باشد. برای افرادی که ابروهای آن‌ها دچار افتادگی شدید شده است، لیفت آندوسکوپی ابرو و یا دیگر روش‌های جراحی بالا کشیدن ابرو ممکن است در نظر گرفته شوند.

عمل لیفت ابرو یا لیفت پیشانی، راهی برای صاف کردن چین و چروک‌های موجود بر روی پیشانی و بالا بردن ابروهای دچار افتادگی به‌ منظور رسیدن به ظاهری جوان و شاداب می‌باشد. بسته به اهداف کلی شما از انجام عمل زیبایی، تعداد زیادی از تکنیک‌های درمانی در کلینیک زیبایی ما ارائه می‌شوند. گرفتن نتیجه‌ی مناسب از این روش‌های درمانی، به تجربه و مهارت متخصص مجری آن‌ها بستگی دارد. در کلینیک زیبایی، متخصصین ما در زمینه‌ی لیفت ابرو و پیشانی، مهارت زیادی دارند. هدف ما انجام یک عمل لیفت پیشانی و ابروی بدون خطر و گرفتن نتایج مناسب برای تمامی افراد می‌باشد. متخصصین ما در زمینه‌ی تزریق بوتاکس، تزریق ژل و لیفت با نخ تجارب بسیاری دارند. ما زمان زیادی را برای گفتگو در مورد هدف خود از انجام عمل زیبایی در اختیار شما قرار می‌دهیم و متخصصین ما در این زمان به شما کمک می‌کنند تا به نتایج دلخواه خود برسید.

شما می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی با ما تماس گرفته و یک زمان مشاوره تعیین کنید.

اولین جلسه‌ی مشاوره


در طول اولین جلسه‌ی مشاوره، پزشک در مورد اهداف و انتظارات شما و همچنین خطرات انجام عمل و راه‌های آماده شدن برای آن، به‌طور مفصل با شما گفتگو خواهد کرد. پزشک متخصص ما با شما ملاقات کرده و وضعیت شما را بررسی می‌کند. بدین ترتیب می‌توان تصمیم گرفت که کدام یک از روش‌ها و یا ترکیبی از آن‌ها برای شما مناسب بوده و بهترین نتایج را دربر خواهد داشت.

روش‌های لیفت ابرو و پیشانی


لیفت ابرو با عمل جراحی

عمل سنتی لیفت ابرو، نیازمند ایجاد برش در بدن، بخیه زدن آن‌ها و سپس مدت‌زمان بهبودی می‌باشد. بسته به وضعیت هر فرد، ممکن است این روش برای او بهتر یا بدتر از روش‌های دیگر باشد. هدف از برگزاری جلسات مشاوره، بررسی وضعیت افراد و توصیه‌ی مناسب‌ترین روش به آن‌هاست. در این جلسات می‌توان تصمیم گرفت که عمل لیفت پیشانی و ابرو به‌ صورت عمل جراحی و یا از طریق یک روش درمانی بدون جراحی صورت بگیرد.

لیفت ابرو بدون عمل جراحی در کلینیک زیبایی ما

اگر از ظاهر سالخورده‌ی خود در ناحیه‌ی اطراف چشم‌ها ناراضی هستید، راه‌های زیادی برای لیفت ابرو بدون عمل جراحی وجود دارند که به‌ خوبی و یا در برخی از موارد بهتر از عمل جراحی لیفت ابرو عمل می‌کنند. عمل لیفت بدون جراحی ابرو می‌تواند به افرادی که قصد جوان‌سازی ظاهر خود را داشته ولی نمی‌خواهند تحت عمل جراحی قرار بگیرند و یا قبلاً تحت عمل قرار گرفته و از نتایج آن ناراضی بوده‌اند کمک کند. از دست رفتن حجم بافت‌ها در ناحیه‌ی اطراف چشم معمولاً یکی از اساسی‌ترین علل ایجاد ظاهر سالخورده بوده و روش‌های زیر می‌توانند برای بازیابی جوانی و طراوت ظاهر، مفید باشند:

تزریق بوتاکس

در ابتدا با تزریق بوتاکس ضد چین و چروک می‌توان برخی از ماهیچه‌ها را در حالت استراحت قرار داده و تا حدی ابروها را بالا کشید. سم بوتولینم که با نام تجار بوتاکس شناخته می‌شود، نوعی پروتئین است که برای صاف کردن خطوط و چین و چروک‌های عمیق اطراف چشم‌ها و پیشانی مورد استفاده قرار می‌گیرد. عمل تزریق بوتاکس به‌ صورت کاملاً بی‌خطر و به‌آسانی با تزریق دوز های بسیار کم از سم بوتولینم، باعث شل شدن عضلات ایجادکننده‌ی چین و چروک‌ها می‌شود. سم بوتولینم نوع A، یک پروتئین تولیدشده توسط باکتری کلستریدیوم بوتولینم می‌باشد.

تزریق ژل

در ادامه، تزریق ژل در زیر ابرو می‌تواند از بافت‌های اطراف آن حمایت کرده و ابرو را بالا بکشد. معمولاً یک سرنگ پر و یا نصف یک سرنگ برای درمان این ناحیه از صورت مورد نیاز خواهد بود. این کار به محو کردن برجستگی استخوانی گرد کاسه‌ی چشم نیز کمک کرده و ظاهر صورت را به‌طورکلی جوان‌تر می‌کند. "اسکلتی شدن" ابروها، یکی از آثار پیری است که می‌توان با تزریق ژل در ناحیه‌ی کاسه‌ی چشم، ظاهر استخوانی صورت را کم کرده و از قرار گرفتن استخوان جمجمه در معرض دید جلوگیری کرد.

در نهایت، می‌توان از تزریق ژل در ناحیه‌ی پلک بالایی چشم و یا ابرو استفاده کرده و افتادگی پلک‌ها را کاهش داد. افتادگی پلک‌ها معمولاً از نیمه‌ی خارجی آن‌ها شروع‌شده و این امر باعث ایجاد ظاهر تورفته در نیمه‌ی داخلی پلک می‌شود. با تزریق ژل به نیمه‌ی داخلی پلک یا ابرو می‌توان ظاهر آن را متوازن کرده و حالت افتادگی پلک را تا حدی از بین برد.

لیفت با نخ

عمل لیفت ابرو با نخ به‌منظور جوان‌سازی پیشانی طراحی‌شده و به‌صورت کم تهاجمی و یا کمک بی‌حسی موضعی، به‌ صورت یک عمل سرپایی انجام می‌شود. انجام این عمل نیازی به بستری شدن در بیمارستان نداشته و مدت‌زمان بهبودی از آن 5 تا 7 روز می‌باشد. لیفت ابرو با نخ، یک روش جدید برای استفاده از نخ بخیه به‌عنوان نخ تعلیق می‌باشد. این روش کم تهاجمی برای بالا کشیدن و تغییر موقعیت بافت پیشانی، صورت و گردن دچار افتادگی مورداستفاده قرار می‌گیرد. لیفت با نخ به دلیل استفاده از نخ‌های بخیه‌ای و مخروط‌های جذبی که به هنگام لیفت اصطکاک خوبی را با بافت‌های نرم ایجاد می‌کنند، نتایج مناسبی خواهد داشت. این بخیه‌ها به فاسیای شقیقه‌ای متصل می‌شوند. بدین منظور، یک بریدگی کوچک در محل رشد موها ایجادشده و بخیه‌ها در این محل محکم می‌شوند.

نتایج


لیفت بدون جراحی بالا کشیدن ابرو می‌تواند نتایج قابل‌توجهی را در بر داشته باشد که این نتایج تا چندین ماه باقی خواهند ماند.

به این پست امتیاز دهید.